Ev Dekorasyonu | Ev Tasarımı: Duvar Kağıdı Modelleri

22 Haziran 2012 Cuma

Duvar Kağıdı Modelleri

Ev dekorasyonu“nda, eski zamanlarda kullanılan ve günümüzde çok moda olan duvar kağıtları, artık farklı desen ve renk seçenekleriyle evleri süslüyor. Özellikle yeni trend duvar kağıtlarınında sadece salon dekorasyonunda değil, evinizin her bölümünde kullanabileceğiniz şık dizaynlar bulmak mümkün. Sadece desen olarak değil farklı kumaş , dokular, el boyaması duvar kağıtları ve salonunuzu muhteşem görünüşüyle farklı bir hava katacak altın ve gümüş işlemelileri seçenekler bulmanız hiçte zor değil. Eğer duvar dekorasyonunda yenilik düşünüyorsanız size tavsiyem yağlı be saten boya yerine zamanın yeni trendi duvar kağıdı modellerini seçmeniz. Asilerin renği mor, duvar dekorasyonunda çok şık durmuş.

Duvar kağıdı ile koltuk renginin uyumu salona farklı bir hava katmış.
Bu tür duvar kağıtlarında desen ve renk seçeneği, salon dekorasyonuyla uyum içinde olamalı.Oturma odanızı akvaryum yerine, balık desenli duvar kağıdıyla döşemeye ne dersiniz.Gerek renk olarak gerekse şehir formuyla çok güzel bir dizayn.


Gümüş kabartma motifiyle, salonunuzda farklı bir atmosfer yakalayabilirsiniz.Sizinde benim ablam gibi, yeşil tutkunu bir yakınınız var ise, bu duvar kağıdını göstermelisiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder