Ev Dekorasyonu | Ev Tasarımı: Farklı Yatak Tasarımları

26 Haziran 2012 Salı

Farklı Yatak Tasarımları

Tasarımın sınır tanımadığı, her geçen gün tüketicinin ilgisini çekebilecek farklı ve şık modeller tasarlanıyor. Klasik yatak modellerinin yerini günümüzde dekoratif, kullanışlı ve çok amaçlı dekorasyon ürünleri aldı. Ünlü tasarımcıların, dekoratif ve çılgın yatak modelleri sizin için sitemizde ..Ünlü bir tasarımcı tarafından tasarlanan, gerek rengiyle gerekse dizaynı ile çok şık bir tasarım olmuş.


Eğer ev ofisiniz varsa, yada tek odalı bir konutda yaşıyorsanız çok amaçlı, bir o kadarda güzel koltuk tasarımını çok beğeneceksiniz.

Yatak toplamaya son, bu tasarımla tek bir hamlede yatağınızı kamufle edebilirsiniz.İşte kullanışlı bir model daha , dar alanda şık ve kullanışlı çözümler arayanlar için..


İster teras, isterseniz sahilde güneşlenirken kullanabileceğiniz çok amaçlı yatak modeli.Uyku problemi çekiyorsanız , sallanan yatak ile uykuya dalmanız an meselesi.İşte benim favorim, tasarım olarak çok farklı ve kullanışlı bir model , üstelik kimin aklına gelirdi duvardaki raflara dekoratif bir yatak eklemek?

0 yorum:

Yorum Gönder