Ev Dekorasyonu | Ev Tasarımı: Saksı Modelleri

26 Haziran 2012 Salı

Saksı Modelleri

Renkli duvarlar, ahşap mobilyalar ve birbirinden şık hamak modeliyle süslenmiş şık bahçelerin, olmazsa olmazı saksılardır. Sadece bahçe dekorasyonunda değil, ev ve balkon dekorasyonunda kullanılan ve bulunduğu ortama pozitif enerji veren ev aksesuarlarının vazğeçilmezi saksı modelleri, birbirinden şık ve farklı tasarımlarla sizler için sitemizde . Sizde ilginç ve şık tasarımlar arıyorsanız bu saksı modellerini çok beğeneceksiniz.Masa içine monte edilmiş gerek salon gerekse bahçe dekorasyonunda kullanabileceğiniz şık bir model.Bahçenizin dış duvar kaplamasını ve balkon duvarlarını, saksılı fayans modelleriyle döşemeye ne dersiniz?Dekoratif alanların vazgeçilmezi ışıklı aksesuarlar artık saksı görümüyle çok etkileyici görünüyor.

Klasik saksı modellerinden uzaklaşıp ev ve bahçe dekorasyonunda farklılık yaratmak istiyorsanız, geometrik saksı modelleri almalısınız.

Sevimli dostlarımız, kedi ve köpek şeklindeki saksı modelleri ile bulunduğunuz ortamlarda şık kombinasyonlar oluşturabilirisiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder