Ev Dekorasyonu | Ev Tasarımı: 2012 Dubleks Ev Dekorasyonları

29 Haziran 2012 Cuma

2012 Dubleks Ev Dekorasyonları

Ev dekorasyonunda kararsız kalan ailelerin en çok zorlandığı yerlerden biriside dubleks evlerin dekorasyonudur. Alt ve üst katları ne tarzda dekore etmek istediklerine bir türlü karar veremeyen aileler, genellikle alt katları dinlenme salonları ve misafir ağırlama yeri olarak dekore etmekte üst katları ise yatak odası ve çalışma alanı olarak değerlendirmektedir. Genellikle alt katların daha geniş olduğu dubleks evlerde insanlar bu alanları en iyi şekilde değerlendirebilmek için önceliği salonlara vermektedir. Salon dekorasyonu ile iç dizayna başlayan aileler, öncelikle şık ve kullanışlı bir koltuk takımı ile misafirlerini en iyi şekilde ağırlayabilmeyi, gün içerisinde dinlenebilmek için huzurlu ortamlar yaratmayı hedeflemektedir.


Salon dekorasyonunun yanı sıra mutfak ile iç dekorasyona devam eden aileler, ortam müsait ise açık mutfak modellerini tercih etmeleri daha kullanışlı alanların oluşmasını sağlamaktadır. Amerikan mutfak olarak bilinen açık mutfak modelleri ev içerisinde oldukça şık duruşu ile herkesi kendine hayran bırakmaktadır. Şık duruşunun yanı sıra oldukça kullanışlı olan açık mutfak modelleri dubleks evlerde en ideal mutfak dekorasyonu olarak varsayılmaktadır. Salon ve mutfak dekorasyonundan sonra banyo dekorasyonu ile misafir banyosu için dekorasyon yapmak dubleks evlerde en ideal dekorasyon modelidir. Şık ve kullanışlı bir banyo dekorasyonu ile evinize farklı bir hava katabilirsiniz.


2012 Dubleks Ev DekorasyonlarıAlt katları genellikle misafirlere açık alanlar olarak değerlendirmekte fayda vardır. Bu sayede misafirlerinizi daha iyi ağırlayabilirsiniz. Alt katları tamamladıktan sonra üst katlara geçerek dubleks evlerde kendinize özel alanlar oluşturabilirsiniz. Kimi zaman çalışmalarınızı yürütebileceğiniz, kimi zaman ise çıkıp dinlenebileceğiniz alanlar oluşturarak dubleks evin avantajlarını en iyi şekilde değerlendirebilirsinizi. Balkon ya da terasınız varsa üst katlardaki bu alanları şık ve kullanışlı bir şekilde dekore ederseniz son derece keyif alabileceğiniz ortamlara kavuşabilirsiniz.İnsanların en özel yerleri olan yatak odaları dubleks evlerde de özenli bir şekilde dekore edilmektedir. Yatak odasının içerisinde yer alan ebeveyn banyosunu kendi zevklerinize göre dekore ederek evdeki tüm alanları oldukça verimli kullanabilirsiniz. Dubleks evlerde iç dekorasyon yaparken alt katlardan üst katlara geçiş sırasında kullanılan merdivenleri de evin genel dekorasyon modeline göre dekore etmeniz, ev içerisindeki genel dekoratif görselliği tamamlayıcı en önemli unsurlardan biri haline getirebilirsiniz.

0 yorum:

Yorum Gönder