Ev Dekorasyonu | Ev Tasarımı: Doğtaş Oturma Grupları

28 Haziran 2012 Perşembe

Doğtaş Oturma Grupları

Bugün sevdiğim bir arkadaşımın salon dekorasyonu için seçtiğimiz Doğtaş oturma grupları ve mobilya modellerini inceleyeceğiz . Peki neden doğtaş, öncelikle son günlerde tercih edilen markalardan biri olması her tarza ve zevke göre şık, renkli tasarımlarla göz doldurması en güzeli de kullanışlı olması bizim seçimiz için yeterliydi. İstediğimiz ev dekorasyonu sade, beyaz , mor, lila tonlarında modern ve minimal tarzlara yakın bir modeldi. Seçtiğimiz bu tarzda şık mobilya modellerini sizlerle paylaşıyoruz umarız ki sizde beğenirsiniz…İşte bizim beğendiğimiz dream adlı salon takımı her ortama her tarza uyum sağlayan kullanışlı bir model..


Bu modelde benim favorim, günümüzde mor ve lila tonları salon dekorunda oldukça çok kullanılıyor.Görünüş olarak şık, fakat yaptığımız araştırmalara göre satın alan müşterilerin bu modelle ilğili şikayetleri varmış.Puf koltuklar salon dekorasyonu için çok iyi bir seçim, hem şık görünümlü hem de çok fonksiyonel.carmen salon takimi salon ornekleri
Oturma odası dekorasyonu
nun vazğeçilmezi sehba modelleri

Mor Salon Takımı


Küçük salonlar için ideal bir köşe takımı, özellikle koltuğun yan kısmındaki raflar aksesuar ve kitap yerleştirmek için çok iyi düşünülmüş.

0 yorum:

Yorum Gönder