Ev Dekorasyonu | Ev Tasarımı: Ev Ofis Dekorasyonu

26 Haziran 2012 Salı

Ev Ofis Dekorasyonu

Avrupa ülkerlerinde uzun yıllar popiletisini kaybetmeyen ev ofisler, günümüzde ülkemizde fazlasıyla ilgi çekmeye başladı. Sizde evinizin ve ofisinizin bir arada olmasını istiyorsanız veya şartlar öğle gerektiriyorsa, ev ofis dekorasyonu ile ilgili resimleri incelemeden ofisinizi dekore etmeyin. Sizin için ev ofis dekorasyonu hakkında bilmeniz gerekenleri özetleyelim…
Öncelikle rahat temizlenebilen mekana uyum sağlayan modelleri seçmelisiniz.
Çalışma alanlarında genellikle masa üstü aydınlatma kullanılmaktadır, fakat size önerim göz yorgunluğuna neden olmaması için ışık kaynağının tavanda olması daha doğru olacaktır.
Yeterli depolama alanları oluşturun.
Bazen, iş için misafir davet etmeniz gerekebilir ve bunun için odanızın girişi önemlidir. Misafirin, evinizin tamamını gezmeden direk çalışma alanına ulaşması gerekir.
Bilgisayarınızı, direk ışık kaynağının yada pencerenin karşısına yerleştirmeyin.
Elektrikli aletlerin rahat çalışması için yeterli priz olmalı ve elektrikli ofis donanımları için voltaj koruyucu taktırmanız gerekmektedir.
Oturacağınız koltuk seçimi önemlidir. Görünümden çok, rahat olmasına dikkat edin.


Evinizin çalışma alanı için en ferah veya en uygun yerini seçmelisiniz.bu modellde olduğu gibi..
Beyaz, her zaman ev dekorasyonunda vazgeçilmez olmuştur . Ev ofisiniz için beyaz seçim size pozitif enerji verecektir.Sadece bir odanız var? Üzülmeyin bu tarz bir ofis modeli ile kullanışlı alanlar yaratabilirsiniz.
Dar alanlarda kullanabileceğiniz şık bir model.İşte benim favorim, taşınabilir ve kullanışlı bir dizayn.Merdiven altını bu tarz bir tasarımla kullanışlı ev ofisi hazırlanabilir.Kiyafet odanızı boşaltıp, kullanışlı ve şık bir ofis yapmaya ne dersiniz?Küçük alanlar için, çalışma masası ve raflardan oluşan oldukça şık ve güzel bir model.Eğer eviniz küçükse ve ofisiniz için toplantı bölümü istiyorsanız. İşte bu model tam size göre.

0 yorum:

Yorum Gönder