Ev Dekorasyonu | Ev Tasarımı: Farklı Yaşam Ünitesi Modelleri

21 Haziran 2012 Perşembe

Farklı Yaşam Ünitesi Modelleri

Eskiden ev dekorasyonunda görmeye alışık olduğumuz oymalı, klasik salon takımlarının yerini günümüzde tv üniteleri aldı. Tv ünitesi bir diğer adıyla yaşam üniteleri son zamanların en popüler ve en iyi dizaynların tasarlandığı şık ve gösterişli evlerin vazgeçilmezi oldu. Modern dekorasyon tarzına yakın , farklı tasarımların yansımasından meydana gelen ve her kesimin ilgi gösterdiği tv ünitelerinin, alışılagelmiş salon takımlarının tahtını salladığına ve 2010 yılında en popüler yılını yaşadığına eminiz…
Salon takımında bulunan gereksiz ayrıntılardan vitrin, tv masası vs. parçalardan kurtulup, bu sabit ve şık tv ünitelerinden almak istiyorsanız sizin için seçtiğim TV ünitesi modellerini incelemeyi unutmayın.Minimal tarz da dekore edilmiş salonda, kullanabileceğiniz güzel bir tasarım.Siyah ve beyaz uyumu dekorasyon seçiminde her zaman hayat kurtarır. Siyah ve beyaz uyumu ünite içinde doğru bir seçim olmuş.Sade ve şık tasarımlardan hoşlanalar için ideal bir ünite.


Sinema keyfini evde yaşamak isteyenler, bu yaşam ünitesi tam size göre.Asya tarzında döşenmiş farklı ve güzel bir ünite.


Gerek dizayn gerekse fonksiyonel bir tasarım.İşte bizim favorimiz kırmızı, siyah ve beyazın muhteşem uyumu.

0 yorum:

Yorum Gönder