Ev Dekorasyonu | Ev Tasarımı: Koçtaş Banyo Aksesuar Modelleri

28 Haziran 2012 Perşembe

Koçtaş Banyo Aksesuar Modelleri

Banyo aksesuar seçimi her ne kadar ayrıntı gibi düşünülsede emin olun ufak dokunuşlar büyük etkiler uyandırır. Sizin için koçtaş banyo aksesuar örnekleri seçtim. Sizde banyonuzda az maliyetle şık mekânlar yaratabilir, banyo dekorasyonunuza renk katabilirisiniz.Kahve tonlarındaki banyo zeminiz de seçebileceğiniz zevkli bir takım.


Banyo dekorasyonunda son yıllarda mor renk oldukça çok kullanılıyor, Özellikle banyo zemin ve aksesuar seçiminiz için mor ve gri zemin çok iyi bir seçim olacaktır.Modern evlerin tren seçimi beyaz ve siyah banyo dekorasyonunda da oldukça popüler.Mavi rengi her ne kadar sevmesem de banyolarda genele de en çok kullanılan renklerdir.Metal seçimler benimde favorim. Siz ne dersiniz?


Çok estetik şık ve kullanışlı üçü bir arada koçtaş mağazalarında.Renklerden hoşlanan için çok sıcak bir banyo aksesuar takımı.

1 yorum:

servis on 5 Temmuz 2012 23:09 dedi ki...

Blogunuzun içerisindeki makalelileri begeniyoruz, ayrıca bilgileniyoruz ve arkadaşlarla paylaşıyoruz. Burun ameliyat fiyatları na bakmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Gönder