Ev Dekorasyonu | Ev Tasarımı: Paravan Modelleri

28 Haziran 2012 Perşembe

Paravan Modelleri

Büyük ve dekoratif mekanların, vazgeçilmez aksesuarı paravanlar şüphesiz, bulunduğu ortamlara farklı bir hava katıyor. Oda içinde oda görüntüsü veren, genele de Asya tarzı dekorasyonunda görmeğe alışık olduğumuz paravanlar, geçmişten günümüze dekorasyon tutkunlarının ilgisini çekiyor. Sizler için her ortamda kullanabileceğiniz dekoratif paravan modelleri seçtim. Artık sizde bulunduğunuz mekânlarda, küçük aksesuarlarla büyük yenilikler yaratabilirsiniz.

Sadece, ev dekorasyonunda değil bahçe dekorasyonunda bile kullanabileceğiniz farklıBeyaz fon üzerindeki mavi çiçek deseni, paravana şık bir hava katmış.


Fil figürleriyle süslenmiş bol işçilikli orijinal bir paravan . Özellikle rengine bayıldım.Oturma odası dekorasyonunda farklı bir hava verebileceğiniz paravanları, benim gibi sürekli ev eşyalarının yerlerini değiştiriyorsanız farklı yerlerde de kullanabilirsiniz.Asya tarzı döşenmiş yatak odanıza siyah renkli paravan ile egzotik bir hava vermeye ne dersiniz?Bana paravandan çok bambuyu hatırlatan ve geçe lambası olarak da kullanabileceğiniz, zen garden marka ilginç bir model.Hobi olarak hazır aldığınız paravanın üzerinde küçük dokunuşlar ile büyük tasarımlar yaratabilirisiniz.Büyük bir salonu şık bir paravanla ayırıp dekoratif mekanlar oluştırabilirsiniz.İşte hobi olarak uygulayabileceğiniz bir başka model. Size gereken cam bir paravan, boya, fırça ile hayal gücünüzdür.

0 yorum:

Yorum Gönder