Ev Dekorasyonu | Ev Tasarımı: Kitaplık Modelleri

19 Haziran 2012 Salı

Kitaplık Modelleri

Kitaplıklar eskiden sadece kitap severlerin ilgisini çekerdi. Günümüzde ise ev dekorasyonlarında ve yaşanılan alanlara farklı bir hava katmak için şık ve orijinal tasarımlara büyük bir ilgi var. Sizde sitemizi inceleyerek beğendiğiniz tasarımları seçip yaptırabilirsiniz.
Kitaplık seçerken güzellik ve tasarımın yanında, fonksiyonellik ve dekorasyon tarzınıza uyumunu iyi belirleyip doğru seçimler yapmanız şart. Eğer dekoratif ve şık bir kitaplığınız yok ve yeni bir kitaplığa sahip olmak istiyorsanız , sizin için seçtiğimiz orijinal tasarımları incelemeye ne dersiniz?


Yinğ yanğ felsefesini bilirsiniz .Her iyiliğin içinde bir kötülük her kötülüğün içine bir iyilik vardır. Erkek ve dişilik . Bu felsefeden esinlenerek hazırlanmış kıtaplık, bu felsefeyi sevenler için oldukça şık. Ayrıca modern dekorasyon tarzındaki salonunuz için ideal bir kitaplık nedersiniz?Eviniz büyük ise oda tarzındaki ve küçük bir kütüphaneyi anımsatan bu kitaplık , kitap sevenlerin tercihi olabilir.
Baş ucunuzda kitap okurken çok rahat edeceksiniz.


Son nefesine kadar okuyan kitap kurtları için tasarlanmış bu kitaplık odanıza renk katacak.Hazırladığım kitaplıklar arasına en orijinal kitaplık bu olsa gerek .Dilediğiniz boyutlara getirilen fonksiyonel ve iddialı bir tasarım.


Merdiven altındaki kullanım alanını , kitaplık olarak değerlendirebilirsiniz.


Sade kitaplıklardan sıkılanla için , petek formundaki bu tasarım oldukça iddialı.Alışılagelmiş kitaplık formundan farklı, modern bir kitaplık .


Bu kitaplık bana kağıt katlama sanatını origamiyi hatırlattı .

0 yorum:

Yorum Gönder